Dizi: Yasak Elma Fragman

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı Fox Tv ekranında her pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisi fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Yasak Elma Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Sayfa 1 ilgili 44 1 2 44

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı

Yasak Elma Dizisi Son Bölüm Yeni Fragmanı izle Fox Tv ekranında her pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin geleçek güncel fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yasak Elma Dizi Konusu Oyuncuları

Enderin ve Yıldızın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahikaya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Haliti ve çocuklarını avucunun içine almış, Halitle evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldızın aldığı radikal karar bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldızın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldıza anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

Yıldız Yılmaz Kuyucu (EDA ECE) Gencecik yaşına rağmen hayatından sıkılmıştır. Ona göre mutluluğun anahtarı zengin bir koca bulup evlenmek ve lüks içinde bir hayat yaşamaktır. Sosyeteye ve lüks insanlara hayranlık duyar. Yıllar sonra Ender’in teklifiyle hayatının değişebileceğini anlayıp, aklını Halit’i tavlamak ve onun karısı olabilmek için kullanacaktır.

Ender Çelebi (ŞEVVAL SAM) Sosyetik tanımının sözlükteki gerçek karşılığı ve tam bir cemiyet kadınıdır. Güzelliğinin doruğundayken de Halit Argun gibi çapkın, evli ve milyarder iş adamının yanına sekreter olarak girmeyi başarmıştır. Enerjisi, becerisi, çalışkanlığı ve kadınlığıyla da yıllardır hayalini kurduğu hayata Halitten hamile kalarak ve bunu bir süre gizleyerek kavuşmuştur. Paraya ve güce aşıktır.

Çağatay Kuyucu (BERK OKTAY) Çağatay kırk yaşında, yakışıklı, iyi eğitimli, zengin, modern, çalışkan bir adamdır. Büyük bir kargo firmasının sahibidir. En büyük özelliği müzmin bekar olmasıdır. Hayatında hep kadınlar olur ancak hiç biriyle evliliğe yanaşmaz. Feride ve Çağatayın babası Hasan Ali boşandıklarında henüz ergen yaşlarda olan Çağatay annesinin dolduruşları yüzünden babasıyla görüşmeyi kesmiştir. Bugüne kadar annesiyle hiç bir kız arkadaşını tanıştırmamıştır. Annesine saygıda kusur etmez ama kendi hayatına da fazla müdahale ettirmez. Arkadaşlarının sevgilileri Çağatayı hep potansiyel tehlike olarak görürler. Çağatay, yakışıklı karizmatik ve çapkın olduğundan, daha da fazlası, asla evlenmeyi düşünmediğinden onunla arkadaşlık etmesinden tedirgin olurlar. Çağatay ise kendi hayatından çok memnundur. Onun prensipleri vardır ve onunla birlikte olmak isteyen kişi onun hayatına ve şartlarına adapte olmak zorundadır. Ne var ki, Çağatayın Yıldızla tanışması onun bütün dengeleri alt üst edecektir. Yıldız sayesinde hem değişecek, hem babasıyla ilişkisi yeniden şekillenecek, hem de annesi Feride’nin tepkisini çekerek annesi ve Yıldızın arasında kalacaktır.

Kaya Ekinci (BARIŞ KILIÇ) Kaya iyi bir ailenin idealist çocuğudur. Hayatı boyunca gözü yükseklerde olmayan, elindekiyle yetinmesini bilen, çalışarak başarıya ulaşacağının bilincinde yetiştirilmiş biridir. Adalet duygusu gelişmiş, etik değerlerine bağlı, aynı zamanda lider ruhlu bir yapıya sahiptir. Orta sınıf bir aileden gelmiş, memur bir anne babanın tek oğludur. Ailesinin göz bebeğidir, buna rağmen şımarık değildir. Ailesine bağlı ve onlara düşkündür. İş hayatında çok başarılı olması onu değiştirmemiştir. Her zaman mütevazılığı ve alçak gönüllüğü sayesinde çevresindekilerin takdirini kazanmıştır. Aynı zamanda yardım severdir. Geçmişte de, bu özellikleri sayesinde Halitin şirketinde hızla yükselmiş, dürüstlüğü ve azmiyle onun gözüne girmeyi başarmıştır. Yıllar sonra eski şirketine Ceo olarak döndüğünde, geçmiş hesaplaşmalarının kapanmadığını öğrenecektir.

Gelecek Fragmanlar