Dizi: Yemin 365. Bölüm Fragman

Yemin Son Bölüm Fragmanı Kanal7 ekranında hafta içi her gün yayınlanan Yemin dizisi fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Yemin Yeni Bölüm Fragmanı izle seyret

Sayfa 1 ilgili 95 1 2 95

Yemin Yeni Bölüm Fragmanı

Yemin Dizisi Son Bölüm Yeni Fragmanı izle Kanal7 ekranında hafta içi her gün yayınlanan Yemin dizisinin gelecek güncel fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yemin Dizisi Konusu Oyuncuları

Karısının ölümünden sonra Emir hayattan kopmuş bir halde savrulmaktadır. Oğlunu bile görmek istemeyen Emirin artık yaşamak için bir amacı kalmamıştır. Masum bir bebeğin varlığının bile değiştiremediği Emirin hayatına hiç ummadığı anda biri girer. Peşinde büyük bir sırla gelen bu davetsiz misafir hem bebeğin hem de Emirin yaralarını sarabilecek mi?

Narin, arkadaşının ölümünden sonra yetim kalmış bebeğe kol kanat germiştir. Bu süre zarfında Kemal ile Narin kendi mutluluklarını ikinci plana koyar. Zamanı gelip bebek, Tarhun konağına geri döndükten sonra iki aşık artık mutluluk adına büyük bir adım atarlar. Narin ile Kemal mutluluğa giden bu yolun henüz başındayken beklenmedik bir şey olur ve Narinin geçmişinden biri kapılarını çalar. Birbirini deliler gibi seven iki aşık zor günleri aşabilecek mi?

Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Gelecek Fragmanlar