Ada Masalı Fragman

Ada Masalı Son Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Reklamlar

Ada Masalı Dizisi Son Bölüm Yeni Fragmanı izle Star Tv ekranında her salı günü yayınlanan Ada Masalı dizisinin geleçek güncel fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Şehirli, başarılı iş insanı Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile adanın yakışıklı ve yardımsever genci Poyrazın (Alp Navruz) Kırlangıç Adasında kesişen yollarını konu alan Ada Masalı, zıt karakterlere sahip ikilinin anlaşmazlıklardan doğacak aşklarını seyirciyle buluşturacak.

Yaz akşamları seyirciyi televizyonlarının başından alıp büyülü bir ada atmosferine götürecek olan Ay Yapımın yeni yaz dizisi Ada Masalının tanıtımı yayınlandı. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruzun başrollerini paylaştığı dizinin yayınlanan tanıtımında, şehir hayatını seven Şehirden başka bir yerde yaşayamam, kendimi kaybedecek kadar da âşık olamam’ diyen Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile arazisini satmaya ikna etmeye geldiği doğma büyüme adalı olan Poyrazın (Alp Navruz) hikayesine dair ipuçları veriliyor.

  • Oyuncular: Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak)

Başa dön tuşu