Baht Oyunu Fragman

Baht Oyunu Son Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Reklamlar

Baht Oyunu Son Bölüm Fragmanı KanalD ekranında her salı günü yayınlanan Baht Oyunu dizisi fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Baht Oyunu Yeni Bölüm Fragmanı izle seyret

Baht Oyunu Dizi Konusu & Oyuncuları

Bahtınızın kara olduğuna bir kere inandıysanız, makus talihi yenmek pek de kolay değildir. Ancak ilk aşık oldukları erkeklerle evlenirlerse mutluluğu yakalayacaklarına inanan ve bunu başaramamış kadınlar arasında büyüyen Ada, tam da bu işe son noktayı koymak, kaderin çarkına çomağı sokmak üzeredir ki... Olanlar olur, Ada ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Ada mutluluk yolunda Rüzgar’ı geri kazanmak isterken karşısına Bora çıkar. Aşkı ve inancı arasında sıkışan Ada’yı, zorlu ve romantik bir yolculuk beklemektedir.

Oyuncular:
Aytaç Şaşmaz (Bora), Cemre Baysel (Ada), İdris Nebi Taşkan (Rüzgar), Aslı Sümen (Tuğçe), Hande Subaşı (Nergis), Funda İlhan (Belma), Tuğba Çom Makar (Yasemin), Anıl Çelik (Ali), Ozan Dağgez (Evren), İrem Yüksel (Selin), Emrah Ben (Aslan), Suğdem Gözalır (Pırıl), Azra Aksu (Elif) ve Altan Erkekli (Zafer).
Başa dön tuşu