Bir Küçük Gün Işığı Son Bölüm Fragmanı

Bir Küçük Gün Işığı Gelecek Yeni Bölüm Fragmanı izle

Reklamlar

Reklamlar

Sevilen Dizi Bir Küçük Gün Işığı Son Bölüm Fragmanı izle. Atv ekranında her pazartesi günü yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Fragmanı seyret

Bir Küçük Gün Işığı Dizi Konusu

Bir kadın bir adamı ne kadar sevebilir? Senaryosunu Özgür Evren Heptürkün kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşakın oturduğu dizi, tüm ezberleri bozarak her şeye yeniden başlamak zorunda kalan Elifin karanlıktan gün ışığına çıkma hikayesini konu alıyor. 10 yıldır bir yalanın içinde yaşayan Elifin hayatı bir haberle alt üst olur.

Çaresiz genç kadının yolu zengin iş adamı Fırat ile beklenmedik bir şekilde kesiştiğinde ise her şey daha da karışır. Yürekleri ısıtan anlatımı ve kalplere dokunan hikayesi ile Bir Küçük Gün Işığı Eylül de atv de. Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Oyuncuları

Seray Kaya, Elif

Elif, organizasyon şirketi sahibi, düşünceli, nazik ve yetenekli bir kadın. Aşk dolu evliliği ve sıfırdan var ettiği başarılı bir kariyeri vardır. Elif’in kusursuz hayatı kara bir haberle tepetaklak olur. Tüm ezberleri bozulup her şeye yeniden başlamak zorunda kalırken minik bir mucize, Elif’in karanlık hayatını gün ışığına çıkarır.

Berk Oktay, Fırat

Fırat zeki, çalışkan, dürüst, güvenilir bir adam. Arkan Holding’in yönetim kurulu başkanı, annesi Ümran’ın gözbebeği, ailenin geleceğidir. Fırat ailesini gözünden sakınırken omuzlarına taşıması hiç de kolay olmayan yükler alır. Elif’le tanıştıktan sonra hayatı hiç ummadığı kadar karışır ama aşk her zorluğu aşması için ona gereken gücü verir.

Tuğçe Açıkgöz, Dila

Dila, Ayaz Ailesi’nin yaramaz, ele avuca sığmaz, dolu dizgin kızı. Hayattaki en büyük korkusu annesi Ümran’a benzemek… Sırf ondan uzaklaşmak için çok sevdiği babası Cemil’i ve abisi Fırat’ı arkasında bırakarak evden kaçıp yeni maceraya atılmış. Bugün geri döndüğünde içinden çıkılması zor bir bulmacayı da beraberinde getirir. Artık tüm ailenin kimyasını bozup kuralları yeniden yazmaya hazırdır.

Esra Dermancıoğlu, Ümran

Ümran, köklü bir aileye mensup, geleneklerine bağlı, otoriter bir kadın. Ailesi onun tüm dünyasıdır. Çocuklarını korumak için yapmayacağı şey yoktur, gerekirse onları kendilerinden bile korumaya kararlıdır. Fırat, hamurunu kendi yoğurduğu ustalık eseriyken Dila ömrünün en zor sınavı… Ama hayatta en çetrefil sınavlar beklemediklerimizden gelir. Ümran, Dila’yla meşgulken asıl tehlikenin Fırat’tan geldiğini göremez.

Şeyma Korkmaz, Sude

Sude hırslı, idealist, çekici ve güzel bir kadın. Fırat’ın üniversiteden arkadaşıdır. Aynı sıralarda oturdukları günden beri ona sırılsıklam aşıktır. Ait olduğu yeri çok iyi biliyordur. O Ayaz ailesinin gelini, Fırat’ın koluna takacağı eşidir. Bugün değilse yarın. Bu düşün gerçekleşmesi için göze alamayacağı risk yoktur.

Azra Aksu , Güneş

Annesi dile yüzünden travmatik durumlar yaşamış ve içine kapanmıştı. Anne sevgisi ve ilgisinden mahrum kalmak bir yana, kötü bir şekilde bakılıyordu. Öylesine içine kapanmıştır ki konuşmayı reddetmişti. Neyse ki zaman zaman babası Hakan onu görmeye geldiğinde dünyasına neşe geliyordu. Babasının sevgisi, ilgisi Güneş’i hayata bağlasa da henüz ağzından tek kelime bile çıkmamıştı.

Güneş Hayat, Mehveş

Mehveş’in annesi, babası da Fırat’ların ailesinin yanında çalışıyormuş. Aile boyu kendilerini bu aileye adamışlar. Mehveş çocukların ikinci hatta asıl annesi gibi büyütmüş onları. Ümran ne kadar otoriter ne kadar acımasızsa Mehveş de o kadar iyi kalpli.

İdeal Beran Kotan , Alper

Fırat’ın en yakın arkadaşı, üniversiteden beri beraberler. İş bilen, yakışıklı bir genç adam. Fırat kadar parlak bir profili yok ama işinde başarılı. Her ne kadar geçmişten gelen bir arkadaşlık olsa da Alper hiçbir zaman Fırat’a karşı (iş yerinde) saygıyı elden bırakmıyor. Son sözün her zaman Fırat’a ait olduğunun farkında.

Başa dön tuşu