Bozkır Arslanı Celaleddin Fragman

Bozkır Arslanı Celaleddin Son Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Reklamlar

Bozkır Arslanı Celaleddin Son Bölüm Fragmanı Atv ekranında her cuma günü yayınlanan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bozkır Arslanı Celaleddin Yeni Bölüm Fragmanı izle seyret

İslam dünyasını içene sürüklendiği büyük bir iç savaş ve kaostan çıkarıp birleştirmeye çalışan, dünyayı kasıp kavuran Moğollara ilk mağlubiyeti tattıran ve onların yenilmezlik efsanesini yerle bir eden Bozkır Arslanı Celaleddinin hikayesi.

Cengiz Hanın karargahına giden Şehzade Celaleddin, sürpriz hamlesi ile dengeleri değiştirecek. Harzemşah ülkesinin kudretli başkenti Gürgenç, siyasi çekişmelerin pençesindedir. Sultan Alaeddin, Kıpçak boyu mensuplarına tanınan imtiyazdan rahatsızdır ve bu durum başkentte huzursuzluğa sebep olmaktadır. Öte yandan aslan avcısı namıyla bilinen şehzade Celaleddin için evlilik vakti gelmiştir. Düğün hazırlıkları devam ederken ülkenin kaderini yakından ilgilendiren bir düşman ortaya çıkar. Harzemşah Devletini tehdit edebilecek bu düşman, Moğol devletinin kurucusu Cengiz Handan başkası değildir.

Sultan Alaeddin, Cengiz Hana bir elçi heyeti göndererek onunla düşmanlık gütmediğini göstermeyi planlar ve bu görev Timur Melike verilir. Babasından gizli kafileye katılan Celaleddinin Cengiz Hanın karargahında yaptığı beklenmedik hamle, Sultan Alaeddinin tüm planlarını alt üst eder. Cengiz Hanın bey babasını katledip esir ettiği güzeller güzeli Kutlu Bikeyi infaz etmesine engel olan Celaleddin, Cengiz Han tarafından ölümcül bir sınava tabi tutulur.
Başa dön tuşu