Çöp Adam Fragman

Çöp Adam Son Bölüm Fragmanı

Sevilen Dizi Çöp Adam Son Bölüm Fragmanı izle. Star Tv ekranında her çarşamba günü yayınlanan Çöp Adam dizisinin yeni fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Çöp Adam yeni bölüm fragmanı seyret

Çöp Adam Dizi Konusu

Tamer ve Peri büyük aşkları için birçok sınavdan geçeceklerdir. Tamer aslında Periyi kapattığı yerde ona bir dünya yaratmıştır. Saplantılı aşkı olan Tamer, zamanla sevgisini daha yumuşatacak ve duygusal bağa dönüştürecektir.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam; sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Perinin sırlarla dolu hikayesini konu alıyor. Çöp Adam, Gülseren Budayıcıoğlunun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınıyor.

Kanal: STAR

Yayın günü: Çarşamba 20:00

Dizinin özeti: Dizi, sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Perinin sırlarla dolu hikayesini konu alıyor.

Başrol oyuncuları: Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Senaryo: Melek Gençoğlu ve Su Ersöz

Çöp Adam Dizisi Oyuncuları

Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Başa dön tuşu