Emanet Fragman

Emanet Son Bölüm Fragmanı

Sevilen Dizi Emanet Son Bölüm Fragmanı izle. Kanal7 ekranında hafta içi her gün yayınlanan Emanet dizisi fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Emanet Yeni Bölüm Fragmanı seyret

Emanet Dizi Konusu

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Emanet üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seherin ölümünün ardından derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusufun sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alıyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf Seherin vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusufun öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanette heyecan tırmanıyor.

Üçüncü Sezon Hikayesi:

Seherin ölümünün ardından üç ay geçer. Seherin ölümü kendisi de aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Azizin üstüne kalır. Asıl azmettirici olan Topal ellerinde kardeşinin kanı ile aile imparatorluğunun başına geçerken, Yamanı da hapse attırmak için elinden yapar fakat amacına ulaşamaz. Geçen üç ayın içinde, Yaman, Aziz’i öldürme suçuyla göz altına alınsa da işlenen suçtan aklanır. Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Yaman yeğeninin tekrar eskisi gibi olması için birçok yol dener. Bir gün konağa bir yabancı gelir. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Emanet Dizisi Oyuncuları

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Nana Stambolishvili, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Sevda Karabulut, Ferda Işıl, Hülya Aydın, Ömer Gecü, Burhan Ökmen, Binnaz Ekren, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz Eyüboğlu, Mehmet Ali Aslan, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Erman Ersoy, Merdan Kardan, Seda Dadaşova

Başa dön tuşu