İkimizin Sırrı Fragman

İkimizin Sırrı Son Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Reklamlar

İkimizin Sırrı Dizisi Son Bölüm Yeni Fragmanı izle Atv ekranında hafta bir gün yayınlanan İkimizin Sırrı dizisinin gelecek güncel fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yedi yaşındaki kızı Hayal (Ahsen Türkyılmaz) ile ayakta kalma mücadelesi veren Neva Canpolat (Leyla Feray), biricik kızını masallarla, oyunlarla hayatın güzelliğini ve umudu aşılayarak büyütmektedir. Ancak anne-kızın mutlu dünyası peşlerine düşen karanlık adamlarla sarsılır. Zor bir hayat sürdüren Neva ile Hayalin yolu bir trafik kazasında Alp Karahun (Aras Aydın) ile kesişir.

Yapımcılığını Süreyya Yaşar Önalın üstlendiği, yönetmenliğini Cem Akyoldaşın yaptığı dizinin başrollerini Leyla Feray ve Aras Aydın paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Bestemsu Özdemir, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu ve Irmak Örnek gibi usta isimler de yer alıyor.

  • atv ekranlarında soluksuz izleyeceğiniz yeni bir dizi daha geliyor. Aras Aydın, Leyla Feray ve Bestemsu Özdemirin başrollerini paylaştığı İkimizin Sırrı yakında atv de

Başa dön tuşu