Kahraman Babam Fragman

Kahraman Babam Son Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Reklamlar

Kahraman Babam Dizisi Son Bölüm Yeni Fragmanı izle. Show TV ekranında her pazartesi günü yayınlanan Kahraman Babam dizisinin geleçek güncel fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kahraman Babam Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken Kahraman Babam bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getirirken, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini göstererek aksiyon dolu sahnelere imza atmaya hazırlanıyor.

Oyuncular: Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim bir araya geliyor.

  • Uğur (Görkem Sevindik) Unvanı başçavuş olan Uğur; cesur, gözü pek ve merhametli bir itfaiyecidir. En yakın dostu Cemin kız kardeşi Nilüfere aşık olur ve onunla evlenir. Bu evlilikten Ömrüm isimli bir kızları olur. Bir gün Uğurun evden çıkmasının ardından yan evde patlak veren yangın onların evine de sıçrar. Nilüfer ile Ömrüm ise alevler arasında mahsur kalır. Ömrümü kurtaran ancak risk sebebinden dolayı Nilüfer için tekrar binaya girmesine izin verilmeyen Uğurun hayatı yangından sonra tamamen değişir. En yakın dostu Cem dahil Nilüferin ailesinden herkes bu kayıptan Uğuru sorumlu tutar. Uğur ise bu yangının bir kundaklama sonucu çıktığından emindir, fakat kimse ona inanmaz. Şimdi Uğurun hayattaki en büyük arzusu karısını kaybettiği yangının kundakçısını bulmak ve Ömrümü geri almaktır.

  • Yonca (Nilay Deniz) İşini hep ön planda tutan Yonca, adli psikolog olarak Uğur ve Cemin davasına atanır ve Ömrümün kiminle yaşaması gerektiğine dair detaylı bir çalışma yürütmeye başlar. Bu davaya atanması genç kadının hayatını tamamen değiştirecektir.

Başa dön tuşu