Menajerimi Ara Fragman

Menajerimi Ara Son Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Reklamlar

Menajerimi Ara Son Bölüm Fragmanı Star Tv ekranında her pazar günü yayınlanan Menajerimi Ara dizisi fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara Dizi Konusu Oyuncuları

Hayallerinin peşinde Antalyadan İstanbula taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajansın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicleyi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Diclenin gururunu çok kırar Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Ferisin ona yaptığı iş teklifini kabul eder. Şimdi Kıraç bunu duyduğunda neler olacak?

Bu sırada Ego Ajans yeni maceralarla çalkalanmaktadır. Çınarın oyuncusu Tuba Büyüküstün, yurtdışından çok önemli bir yönetmenden film teklifi almıştır ve daha şimdiden bütün sektör bunu konuşmaya başlamıştır bile Ama ne yazık ki Çınarın hiç hesaba katmadığı bir sorun çıkar ortaya Çınar bu sorunu çözmeye çalışırken Feris de yeni asistanını tanımaya ve ona güvenip güvenemeyeceğini tartmaya çalışır. Bu esnada Dicle, bilmeden Ferisin yeni starı Barışla tanışır ve beklenmedik bir maceraya atılmak zorunda kalır, acaba buna Feris ne diyecek?

Başa dön tuşu