Sen Çal Kapımı Fragman

Sen Çal Kapımı Son Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Reklamlar

Sen Çal Kapımı Dizisi Son Bölüm Yeni Fragmanı izle Fox Tv ekranında günü yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin gelecek güncel fragmanlarını bu sayfa kategorisinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Dizi Konusu & Oyuncuları

Serkan ve Eda, Serkan'ın kanser tedavisi sırasında zorlu günler yaşarlar. Zaten hastalık takıntısı olan Serkan, hastalığı atlattıktan sonra bambaşka bir adama dönüşür. Bağlanma korkusu gelişir, asla bir çocuk istemediğini söyler, evlilik tarihini sürekli erteler ve kendini işe verir. Eda'yla araları giderek açılır, sonunda ayrılırlar. Yıllar sonra karşılaştıklarında ikisini de bir sürpriz beklemektedir.

Eda Yıldız (HANDE ERÇEL) Hayatı bir mucize gibi yaşamalı Eda şehirli, modern bir peri kızıdır. Güzel, akıllı, yetenekli, iyi kalpli, açık sözlüdür. Girdiği ortama renk getiren, giyim tarzıyla, davranışlarıyla, yaşam biçimiyle nev-i şahsına münhasır, orjinal bir genç kadın. Anne babasının yokluğunu, aile olmanın eksikliğini aşırı sosyal bir çocuk olarak kapatmış olan Eda’nın en büyük tutkusu ise çiçekler. Biraz fevri, düşündüğü şeyi söylemeden duramıyor ama girdiği her ortama ışık saçıyor.

Serkan Bolat (KEREM BÜRSİN) Kazanmayacağın oyuna girme, girdiğin oyunu kaybetme Yakışıklı, karizmatik, sert bir adam. Çok iyi eğitimli, bilgili ve acımasız bir işadamı. Babasının holdingini büyüterek başarıdan başarıya koşmuş. İş dünyasını çok iyi bir satranç ustası gibi aleyhine döndürmeyi çok iyi biliyor. Risk almayı seviyor. Aldığı her kararın arkasında duruyor ve sonuna kadar gidiyor. İş ve başarı dışında hiçbir motivasyonu yok. Kaybetmemeye takıntılı ve o yüzden sevmekten içten içe korkuyor.

Aydan Bolat (NESLİHAN YELDAN) Bir kadının en önemli silahı stilidir. Giyimde, tavırda, karakterde. Serkan’ın annesi. Köklü, önemli bir ailenin tek kızı. Alptekin Bey’le evden kaçarak evlenmiş. Ama birbirini tutkuyla seven bir çiftken ilişkileri paramparça olmuş. Kimseyi ve hiçbir şeyi beğenmeyen, etrafındaki her şeyi kontrol etmek isteyen bir kadın. Agorafobisi var. Ama özellikle şoförü Seyit sayesinde, sosyetik dünyada olan biten her şeyden haberi var.

Kemal Özcan (SİNAN ALBAYRAK) Kemal Özcan İstanbulda dünyaya gelmiştir. Anne ve babası uzun yıllar Aydan’ın ailesinin yanında çalışmışlardır. Babası seyistir. Kemal küçüklüğünden beri babasının yanında atlarla büyümüş, Aydan’a da ilk gördüğü anda aşık olmuştur. Aydan’ın ilk aşkıdır. Kemal elli, elli beş yaşlarında yaşına göre yakışıklı ve olgun bir adamdır. Rahat ve doğal bir görünüme sahiptir. Hayatından alacağını almış, bütün hırslarından arınmış, şimdi sadece huzuru isteyen biridir. Çekici bir adamdır. Zeki ve sağ duyulu biridir. Düzen sahibidir. İçe dönük, utangaç, kendi halinde biridir. Duygularını göstermeyi sevmez. Kemal ülkenin birçok yerinde çalışmıştır. Kimi zaman seyislik yapmış, kimi zamanda ticaret. Çalışarak kendine yetecek kadar para biriktirince İstanbul’a geri dönmüştür. Hiçbir zaman evlenmemiştir.

Başa dön tuşu